Kredyt na firmę w banku

Osoby mające założoną działalność gospodarczą mogą uzyskać kredyt na dowolny cel z związany z prowadzoną firmą. Kredyt taki może zostać przeznaczony np. na zakup maszyn, urządzeń, materiałów, budowę nowego budynku lub modernizacje już istniejącego. Kredyt taki możemy również na każdy inny cel który będzie związany z naszą firmą.

W jakim banku uzyskać Kredyt na firmę ? A więc kredyt taki uzyskamy w większości banków dostępnych na terenie naszego kraju. Z wszystkimi ofertami możemy praktycznie zapoznać się bez wychodzenia z biura ponieważ wszystkie oferty znajdziemy w internecie. W pierwszej kolejności warto zwrócić się do banku w którym posiadamy konto firmowe, tam najłatwiej będzie nam uzyskać kredyt na firmę ponieważ nie będziemy musieli załatwiać w nim tylu formalności co w pozostałych, z tego względu że bank posiada informacje o wpływach na nasze konto i może oszacować naszą zdolność kredytową.

Warto wiedzieć że od dłuższego czasu dostępne są takie oferty jak kredyty dla nowych firm z których mogą skorzystać osoby rozpoczynające prowadzenie własnej działalności a więc tzw. start-up’y

Jeśli jednak warunki finansowe nie będą nam odpowiadać to kolejne banki do których warto się zwrócić to Nest Bank, Idea Bank oraz mBank. Pierwsze dwa banki mogą być znane osobom prowadzącym działalność gospodarczą z racji że są to banki oferujące swoje usługi wyłącznie firmom.

Również mBank jest popularnym bankiem internetowym, który oferuje kredyty również przedsiębiorcom w tym kredyty hipoteczne mPlan w ramach których możemy uzyskać kredyty w wysokości nawet 4 milionów złotych. Kredyt ten może zostać przeznaczony na finansowanie działalności naszej firmy, z dużym okresem spłaty kredytu rozłożoną nawet na 20 lat, nie tylko w krajowej walucie ponieważ również w PLN, USD oraz EUR. Tego typu kredyt hipoteczny możemy przeznaczyć nie tylko na budowę czy modernizacje budynków ale również na zakup urządzeń czy maszyn potrzebnych w naszej firmie.

Popularnym produktem finansowym z którego często korzystają firmy jest również limit w rachunku osobistym, dzięki któremu możemy utrzymać płynność finansową w firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *