W jakim banku kredyt dla lekarzy?

Nie wszyscy może wiedzą, ale na rynku usług finansowych poza tradycyjnymi kredytami konsumpcyjnymi, istnieją również kredyty przeznaczone dla przedstawicieli wolnych zawodów takich jak lekarzy, prawników czy stomatologów.

W jakim banku można uzyskać taki kredyt dla lekarzy? Jest kilka banków w których otrzymamy taki kredyt na atrakcyjnych zasadach np. Deutsche Bank, ING czy Raiffeisen Bank, którego ofertę po krotce przedstawimy na naszych łamach. Na co więc możemy liczyć wykonując zawód lekarza? W przypadku oferty Raiffeisen Bank – kredyt dla lekarza możemy otrzymać kredyt w wysokości od 3000 zł, jednak maksymalna kwota kredytu jest dużo większa i wynosi 120 tyś zł. Wszystko zależy od naszych dochodów a co się z tym wiąże od naszej zdolności kredytowej. Kredyt taki możemy zaciągnąć na okres od 6 do aż 72 miesięcy.

Również oprocentowanie takiego kredytu wydaje się bardzo atrakcyjne ponieważ wynosi ono od 7,99%. Dodatkową niespodzianką jaką bank przygotował dla osób które skorzystają z kredytu jest możliwość otrzymania całkowicie bezpłatnie karty Class & Club która obejmuje bezpłatny pakiet ubezpieczeń obejmujący m.in ubezpieczenie podczas zagranicznych wycieczek jak również zniżki w wybranych sklepach.

karta Class & Club

Jak podkreśla bank formalności związane z zaciąganiem kredytu zostały ograniczone do minimum tak abyśmy mogli szybko uzyskać potrzebny nam kredyt. Szczegółowe informacje na temat kredytu dla lekarzy możemy uzyskać wypełniając formularz kontaktowy po czym skontaktuje się z nami pracownik banku i przedstawi szczegółową ofertę.

Oczywiście lekarze to nie jedyna profesja która może skorzystać z oferty, ponieważ jak wcześniej wspomniałem oferta kredytu skierowana jest do wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów w Polsce. Oto tzw. „wolne zawody” w Polsce: adwokat, aptekarz, architekt, biegły rewident, doradca podatkowy, diagnosta laboratoryjny, inżynier budownictwa, komornik sądowy, kurator sądowy, lekarz i dentysta, lekarz weterynarii, notariusz, pielęgniarka i położna, radca prawny, rzecznik patentowy, syndyk, psycholog czy fizjoterapeuta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *